Kirjastoauton aikataulu, Vihanti

Haapaveden kirjastoauto kiertää Vihannin kirjaston alueella maanantaisin.

16.08.1921 – 05.06.2022

 

Maanantai  
Koskikuja 15.10–15.20
Lumimetsä, Lumimetsäntie 737 15.30–15.40
Mikkelä, Lumimetsäntie 596 15.40--15.50
Mäntyniementie 402 16.00–16.10
Lumimetsäntie 288 16.20–16.30
Lumijärvi 16.40–16.55
Alpuan entinen koulu 17.05–17.25
Alpua, kaupan piha 17.30–18.00
Lampinsaari, kylätalo 18.10–18.35
Korvenkylä, Korvenraivaajien talo 18.50–19.05
Piipsantie 1, risteys 19.20–19.35
Kotila ja Navettakankaan risteys 19.40–19.50
Lumimetsäntie 881 19.55–20.05
   

 

 

Päivämäärä