Kirjastoauton aikataulu, Vihanti

Haapaveden kirjastoauto kiertää Vihannin kirjaston alueella maanantaisin.

Auto ei liikennöi maanantaina 5.12., 26.12. ja 2.1.

 

Maanantai  
Koskikuja 14.10-14.20
Lumimetsä, Lumimetsäntie 704 14.30-14.40
Mikkelä, Lumimetsäntie 596 14.45-14.55
Lumimetsän Nuorisoseura 15.00-15.15
Lumimetsäntie 288 15.20-15.30
Lumijärvi 15.45-16.00
Alpuan entinen koulu 16.10-16.25
Alpua, kaupan piha 16.30-16.55
Lampinsaari, kylätalo 17.10-17.35
Korvenkylä, Korvenraivaajien talo 17.50-18.05
Piipsantie 1, risteys 18.25-18.40
Kotila ja Navettakankaan risteys 18.50-19.00
Lumimetsäntie 881 19.05-19.15
   

 

 

Päivämäärä